ossjzb

ossjzb
Movie Buff - 182 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: umm no :)

more Recent Ratings

84 46% Louis C.K.: Shameless (2007) - Rated 26 Aug 2017
87 68% Star Trek: First Contact (1996) - Rated 26 Aug 2017
99 92% City of God (2002) - Rated 26 Aug 2017
99 92% V for Vendetta (2006) - Rated 26 Aug 2017
89 73% An Inconvenient Truth (2006) - Rated 26 Aug 2017
85 55% Star Trek III: The Search for Spock (1984) - Rated 26 Aug 2017
87 68% Thor (2011) - Rated 26 Aug 2017
55 11% Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) - Rated 26 Aug 2017
0% Judge Dredd (1995) - Rated 26 Aug 2017
99 92% Game of Thrones (2011) - Rated 26 Aug 2017