ostoher

ostoher
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2022
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 50% Anne of Green Gables (1985) - Rated 13 Apr 2022
60 13% The Terminator (1984) - Rated 11 Apr 2022
82 81% Spirited Away (2001) - Rated 11 Apr 2022
75 50% The Matrix (1999) - Rated 11 Apr 2022
80 72% Interstellar (2014) - Rated 11 Apr 2022
75 50% Memento (2001) - Rated 11 Apr 2022
80 72% The Prestige (2006) - Rated 11 Apr 2022
60 13% The Dark Knight (2008) - Rated 11 Apr 2022
80 72% Inception (2010) - Rated 11 Apr 2022
60 13% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 11 Apr 2022