otlukarinca

otlukarinca
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2014
Location: Ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 94% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 18 Dec 2014
100 98% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 18 Dec 2014
85 75% Angels & Demons (2009) - Rated 18 Dec 2014
80 59% The Da Vinci Code (2006) - Rated 18 Dec 2014
70 37% Amadeus (1984) - Rated 18 Dec 2014
85 75% Rain Man (1988) - Rated 18 Dec 2014
80 59% The Shining (1980) - Rated 18 Dec 2014
70 37% Reservoir Dogs (1992) - Rated 18 Dec 2014
80 59% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 18 Dec 2014
80 59% Catch Me If You Can (2002) - Rated 18 Dec 2014