Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
otomatikafa

Movie Buff - 172 Film Ratings

Member Since: Nov 19, 2017

Location: Turkey

more Recent Ratings
79 81% Arizona Dream (1993) - Apr 19, 2019
60 13% The Golden Compass (2007) - Apr 16, 2019
80 86% Kinky Boots (2005) - Apr 16, 2019
85 95% The Spiderwick Chronicles (2008) - Mar 27, 2019
78 76% Pan's Labyrinth (2006) - Mar 27, 2019
85 95% Underground (1995) - Mar 17, 2019
84 92% Black Cat, White Cat (1998) - Mar 14, 2019
70 45% The Goodtimeskid (2005) - Mar 14, 2019
80 86% CapharnaĆ¼m (2018) - Mar 06, 2019
"buyuk tavsiye ediyorum"
69 38% Little Miss Sunshine (2006) - Mar 06, 2019