Otsu

otsu
Movie Buff - 276 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2014
Location: Oslo, Oslo, Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am me

more Recent Ratings

82 73% Jurassic World (2015) - Rated 13 Jun 2015
"The ending felt kinda forced"
85 80% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 28 May 2015
70 23% The Age of Adaline (2015) - Rated 28 May 2015
65 12% Taken 3 (2015) - Rated 27 May 2015
70 23% Taken 2 (2012) - Rated 27 May 2015
80 63% Taken (2008) - Rated 27 May 2015
87 87% Nightcrawler (2014) - Rated 27 May 2015
86 86% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 29 Apr 2015
65 12% Last Knights (2015) - Rated 25 Apr 2015
80 63% Gone Girl (2014) - Rated 24 Apr 2015
"What the fuck!"