Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
oun7D7

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Sep 1, 2018

more Recent Ratings
77 50% Sorry to Bother You (2018) - Sep 01, 2018
77 50% La Dolce vita (1960) - Sep 01, 2018
80 70% Gandhi (1982) - Sep 01, 2018
72 20% A Fistful of Dollars (1964) - Sep 01, 2018
87 87% Nosferatu (1922) - Sep 01, 2018
75 33% The Girl Next Door (2004) - Sep 01, 2018
80 70% Enter the Dragon (1973) - Sep 01, 2018
80 70% Rain Man (1988) - Sep 01, 2018
95 95% The Godfather (1972) - Sep 01, 2018
60 8% Rear Window (1954) - Sep 01, 2018