outrayg

outrayg
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 09 Feb 2019
20% If Beale Street Could Talk (2018) - Rated 09 Feb 2019
80 73% The Lego Movie (2014) - Rated 24 Mar 2017
20% The Tree of Life (2011) - Rated 24 Mar 2017
85 81% Kick-Ass (2010) - Rated 24 Mar 2017
80 73% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 24 Mar 2017
20% Whiplash (2014) - Rated 24 Mar 2017
85 81% Pacific Rim (2013) - Rated 24 Mar 2017
85 81% Iron Man 2 (2010) - Rated 24 Mar 2017
75 63% Shutter Island (2010) - Rated 24 Mar 2017