ouzhnclnk

ouzhnclnk
Movie Buff - 168 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 0% The Disaster Artist (2017) - Rated 09 Dec 2018
68 9% Wonder (2017) - Rated 04 Dec 2018
70 15% Deadpool (2016) - Rated 04 Dec 2018
68 9% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 04 Dec 2018
74 41% Gran Torino (2008) - Rated 04 Dec 2018
65 5% V for Vendetta (2006) - Rated 04 Dec 2018
60 0% Inside Out (2015) - Rated 04 Dec 2018
73 33% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 04 Dec 2018
70 15% Scarface (1983) - Rated 04 Dec 2018
62 2% Good Will Hunting (1997) - Rated 04 Dec 2018