Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ovDAo0

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 30, 2018

more Recent Ratings
65 25% Entrapment (1999) - Dec 30, 2018
75 40% Dark City (1998) - Dec 30, 2018
85 90% Inglourious Basterds (2009) - Dec 30, 2018
60 15% Deja Vu (2006) - Dec 30, 2018
50 5% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Dec 30, 2018
80 65% Equilibrium (2002) - Dec 30, 2018
85 90% Limitless (2011) - Dec 30, 2018
80 65% Kung Fu Panda (2008) - Dec 30, 2018
75 40% Transformers (2007) - Dec 30, 2018
80 65% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Dec 30, 2018