ove.halseth

ovehalseth
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2016
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 14% Easy Money (2010) - Rated 05 Mar 2016
55 18% Maggie (2015) - Rated 19 Feb 2016
91 84% The Martian (2015) - Rated 18 Feb 2016
86 66% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 17 Feb 2016
89 70% Gone Girl (2014) - Rated 16 Feb 2016
80 48% The Prestige (2006) - Rated 15 Feb 2016
75 32% Anna Karenina (2012) - Rated 15 Feb 2016
90 76% How They Get There (1997) - Rated 15 Feb 2016
85 60% Salt (2010) - Rated 15 Feb 2016
78 42% American Hustle (2013) - Rated 15 Feb 2016