We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
overlay

Film Freak - 689 Film Ratings

Member Since: Feb 12, 2015

Location: USA

more Recent Ratings
69 74% The Lighthouse (2019) - Apr 28, 2021
58 36% The Grand Budapest Hotel (2014) - Apr 28, 2021
85 96% The Father (2020) - Apr 15, 2021
67 68% Minari (2020) - Apr 15, 2021
62 50% A Silent Voice (2016) - Mar 25, 2021
74 83% Little Women (2019) - Feb 28, 2021
68 71% Julie & Julia (2009) - Feb 28, 2021
56 31% The Map of Tiny Perfect Things (2021) - Feb 25, 2021
65 60% I Care a Lot (2021) - Feb 25, 2021
70 76% Baby Driver (2017) - Feb 24, 2021