ovielatt

ovielatt
Movie Buff - 218 Film Ratings
Member Since: 23 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 98% It's Such a Beautiful Day (2012) - Rated 08 Jul 2016
90 92% Interstellar (2014) - Rated 07 Jul 2016
89 89% Chinatown (1974) - Rated 07 Jul 2016
90 92% High Noon (1952) - Rated 16 Jun 2016
83 68% Die Hard (1988) - Rated 16 Jun 2016
85 75% Cloverfield (2008) - Rated 28 May 2016
86 80% Fantasia (1940) - Rated 28 May 2016
42 4% The Benchwarmers (2006) - Rated 28 May 2016
76 53% Observe and Report (2009) - Rated 28 May 2016
83 68% The Town (2010) - Rated 28 May 2016