owl89135

owl89135
Movie Buff - 258 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

16 65% Dead Poets Society (1989) - Rated 13 Feb 2024
16 65% Election (1999) - Rated 08 Feb 2024
18 87% The Holdovers (2023) - Rated 29 Jan 2024
13 27% Saltburn (2023) - Rated 24 Jan 2024
15 49% The Edge (1997) - Rated 04 Jan 2024
16 65% Oppenheimer (2023) - Rated 04 Jan 2024
15 49% Barbie (2023) - Rated 04 Jan 2024
16 65% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 04 Jan 2024
16 65% Reality Bites (1994) - Rated 29 Mar 2023
16 65% Tár (2022) - Rated 10 Mar 2023