owlpharaoh

owlpharaoh
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 21 Jun 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 78% The Fifth Element (1997) - Rated 21 Jun 2014
70 30% Murder by Numbers (2002) - Rated 21 Jun 2014
60 14% Gangster Squad (2013) - Rated 21 Jun 2014
85 78% Half Nelson (2006) - Rated 21 Jun 2014
85 78% The Believer (2001) - Rated 21 Jun 2014
80 58% The Ides of March (2011) - Rated 21 Jun 2014
70 30% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 21 Jun 2014
70 30% Titanic (1997) - Rated 21 Jun 2014
85 78% Romeo + Juliet (1996) - Rated 21 Jun 2014
80 58% The Basketball Diaries (1995) - Rated 21 Jun 2014