Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
oxitorenk

Movie Buff - 192 Film Ratings

Member Since: Jan 6, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out oxitorenk's...
85 94% Uncut Gems (2019) - Feb 08, 2020
80 85% The Wolf of Wall Street (2013) - Feb 01, 2020
85 94% Undone (2019) - Feb 01, 2020
75 65% Drive (2011) - Jan 09, 2020
85 94% Åžahsiyet (2018) - Jan 06, 2020
80 85% Watchmen (2009) - Jan 06, 2020
80 85% The Revenant (2015) - Jan 06, 2020
80 85% Django Unchained (2012) - Jan 06, 2020
80 85% Good Will Hunting (1997) - Jan 06, 2020
75 65% A Quiet Place (2018) - Jan 06, 2020