oxytocin

oxytocin
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 14 Nov 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: It\'s a funny story..

more Recent Ratings

80 58% Inside Out (2015) - Rated 14 Nov 2017
55 8% The Hangover (2009) - Rated 14 Nov 2017
55 8% Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Rated 14 Nov 2017
85 70% Prometheus (2012) - Rated 14 Nov 2017
70 29% The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Rated 14 Nov 2017
59 20% Darildin mi cicim bana? (1970) - Rated 14 Nov 2017
79 45% Total Recall (1990) - Rated 14 Nov 2017
75 37% The Bucket List (2007) - Rated 14 Nov 2017
80 58% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 14 Nov 2017
95 91% Avatar (2009) - Rated 14 Nov 2017