Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
oyS7rT

Flick Fan - 48 Film Ratings

Member Since: Aug 23, 2019

more Recent Ratings
20 9% Addams Family Values (1993) - Aug 23, 2019
30 20% Wayne's World 2 (1993) - Aug 23, 2019
70 41% Gravity (2013) - Aug 23, 2019
78 51% Being John Malkovich (1999) - Aug 23, 2019
50 31% Spaceballs (1987) - Aug 23, 2019
90 87% Casino Royale (2006) - Aug 23, 2019
30 20% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Aug 23, 2019
85 73% Wall Street (1987) - Aug 23, 2019
85 73% Dances with Wolves (1990) - Aug 23, 2019
50 31% Jurassic Park (1993) - Aug 23, 2019