ozan kays

ozan_kays
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 52% A Separation (2011) - Rated 22 Jul 2019
80 52% Heat (1995) - Rated 22 Jul 2019
85 77% You Were Never Really Here (2017) - Rated 22 Jul 2019
85 77% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 22 Jul 2019
85 77% Drive (2011) - Rated 22 Jul 2019
80 52% A Prophet (2009) - Rated 22 Jul 2019
85 77% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 22 Jul 2019
75 35% Slow West (2015) - Rated 22 Jul 2019
80 52% Memories of Murder (2003) - Rated 22 Jul 2019
72 31% Hell or High Water (2016) - Rated 22 Jul 2019