ozantiger

ozantiger
Movie Buff - 290 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 81% Making a Murderer (2015) - Rated 06 Aug 2016
75 87% Victoria (2015) - Rated 06 Aug 2016
70 81% Gemide (1998) - Rated 29 Jan 2016
60 58% The Return (2003) - Rated 29 Jan 2016
69 77% Whiplash (2014) - Rated 29 Jan 2016
75 87% The Godfather: A Novel for Television (1977) - Rated 29 Jan 2016
0% Fetih 1453 (2012) - Rated 29 Jan 2016
55 46% Yes Man (2008) - Rated 29 Jan 2016
50 34% Kazaam (1996) - Rated 29 Jan 2016
80 93% Sonbahar (2008) - Rated 29 Jan 2016