ozcantolga

ozcantolga
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2020
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 81% Coach Carter (2005) - Rated 13 Apr 2020
78 24% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 13 Apr 2020
82 44% Joker (2019) - Rated 13 Apr 2020
55 5% Deadpool (2016) - Rated 13 Apr 2020
85 62% The Hateful Eight (2015) - Rated 13 Apr 2020
89 77% Into the Wild (2007) - Rated 13 Apr 2020
84 51% The Green Mile (1999) - Rated 13 Apr 2020
87 72% Se7en (1995) - Rated 13 Apr 2020
84 51% Fight Club (1999) - Rated 13 Apr 2020
79 32% Forrest Gump (1994) - Rated 13 Apr 2020