Ozer Koc

ozer_koc
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 77% The Animatrix (2003) - Rated 07 Dec 2020
"Anime izlemem pek ama bu film matrix evreninine dair güzel hikayeler barındırdığı ve ilham verdiği için puanım 75"
70 40% Being John Malkovich (1999) - Rated 07 Dec 2020
"Charlie Kaufman yazıyor abi. bu sefer sıradan bir şey yazayım demiyor adam. Spike Jonze'da iyi yönetmiş. Keşke John Malkovich olsam dedirttiği için 70"
71 50% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 07 Dec 2020
"Ah ulan Bill. Ulan yapılır mı lan bu gül gibi kıza bunlar. Kadına yapılanları gördükçe Kill Bill diye diye filmi bitirdim. Gayet adil davrandığımı düşünerek puanım 71"
58 31% Amélie (2001) - Rated 07 Dec 2020
"Müziği, renk kullanımı, sanat yönetimi gayet güzeldi. Peki Özer 58 çok az değil mi, enginarın bile bir kalbi var senin yok mu dediğinizi duyar gibiyim. Üç beş alıntı yaptıracak filmler hayatımıza yön vermesin, bu filmi hayat felsefesi edinmiş herkese önerim; yapmayın, bi filme hayatınızı bağlamayın, üzülürsünüz"
30 4% Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) - Rated 07 Dec 2020
"Penoloppe Cruz'a olan hayranlığım bile kurtaramaz bu filmi. Karayip korsanları filmlerinin en büyük katkısı devam filmlerinin kötü olduğunu göstermesidir. 30 çok bile"
72 63% Milk (2008) - Rated 07 Dec 2020
"Lan bu Sean Penn'e gaylik ne kadar çok yakışıyor. Sadece bir eşcinselin çektiği zorluklar gibi işlenmemiş olması, amerikadaki eşcinsel hareketine de değinmesi filmi 60 bandından 70 bandına girmesini sağladı benim için."
55 22% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 07 Dec 2020
"Kusura bakmayın en boktan süper kahraman olmasına rağmen spiderrman zaafım. İlk çocukluk süper kahramanı işte"
86 95% Full Metal Jacket (1987) - Rated 07 Dec 2020
"Aslında savaş karşıtı düşüncelerimden dolayı bu filme kıyak yapıp daha yüksek verebilirdim ama savaş karşıtı film diyince aklıma ilk gelen film olmadığı için 90'ın üzerine çıkamadı. Aklına ilk gelen film ne diye soracak olursanız; The Thin Red Line. Apocalpse Now filmini de övüyorlar ama daha izleme fırsatım olmadı."
72 63% Pulp Fiction (1994) - Rated 07 Dec 2020
"Abartmayın her şeyi. Patates kızartması, altın renkli çanta ve delikanlı siyahinin kurtuluşu puanı yükseltirken kalbe adrenalin ve salak bir dans puanı düşürüyor. Sonuç olarak 72 çok bile"
42 13% Wonder Woman (2017) - Rated 07 Dec 2020
"Diğer süperkahraman filmlerinden farklı, kadın süper kahraman vardı. O yüzden puanım biraz yüksek 42."