ozgecanerkan

ozgecanerkan
Movie Buff - 128 Film Ratings
Member Since: 02 Oct 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 23% Ayla (2017) - Rated 23 Nov 2017
93 91% P.K. (2014) - Rated 03 Nov 2017
30 7% Adore (2013) - Rated 22 Oct 2017
89 77% Toy Story (1995) - Rated 19 Oct 2017
25 5% Everly (2015) - Rated 19 Oct 2017
86 71% Joy (2015) - Rated 18 Oct 2017
85 62% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 06 Oct 2017
80 45% The Lion King (1994) - Rated 06 Oct 2017
95 94% Ratatouille (2007) - Rated 06 Oct 2017
88 75% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 06 Oct 2017