We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

ozgedurkut

ozgedurkut width="104" height="110"

Flick Fan - 26 Film Ratings

Member Since: Sep 4, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out ozgedurkut's...

95 84% The Nice Guys (2016) - Sep 04, 2019
90 73% Repo Men (2010) - Sep 04, 2019
40 23% Alice in Wonderland (2010) - Sep 04, 2019
90 73% Cruel Intentions (1999) - Sep 04, 2019
80 51% 300 (2007) - Sep 04, 2019
85 61% G.O.R.A. (2004) - Sep 04, 2019
75 42% The Martian (2015) - Sep 04, 2019
30 9% Jurassic Park (1993) - Sep 04, 2019
50 32% Her (2013) - Sep 04, 2019
90 73% Life of Pi (2012) - Sep 04, 2019