login | register
0 rankings
more

ozgurcagdas

Cinema Addict - 1097 Rankings

Member Since: Jan 11, 2015

Location: Ankara, Turkey

Age: 23

Gender: Male

Bio: https://twitter.com/ozgurcagdas_
100-85: awesome
84-77: great
76-73: good
72-66: slighlty good or bad
65-51: i don't like
50-00: really bad

more Recent Rankings
70 T3 Tucker & Dale vs Evil (2010) - Jun 24, 2017
78 T7 Kedi (2016) - Jun 24, 2017
60 T2 High Rise (2016) - Jun 20, 2017
"mevzu fena değil de anlatım kötüydü."
76 T6 The United States of Leland (2003) - Jun 18, 2017
"castı merak uyandırdığı için izledim, yer yer sıkıldığım için fazla yüksek puan vermek gelmiyor içimden ama anlattığı şey muhteşemdi."
76 T6 Sliding Doors (1998) - Jun 18, 2017
75 T5 Hjartasteinn (2016) - Jun 18, 2017
77 T6 My Life as a Zucchini (2016) - Jun 16, 2017
65 T2 Life (2017) - Jun 16, 2017
45 T1 Caddyshack (1980) - Jun 15, 2017
75 T5 Sightseers (2012) - Jun 15, 2017
"filmin son 5 dksına kadar en fazla 70 vereceğim büyük ihtimal onu da vermeyeceğim bi filmken son 5 dkda saçmalamanın dozunu iyice saçma bi seviyeye çıkarması çok hoşuma gitti"