Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ozgurhaka

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Nov 15, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out ozgurhaka's...
87 59% The Chorus (2004) - Nov 15, 2019
84 46% Shine (1996) - Nov 15, 2019
89 65% The Hudsucker Proxy (1994) - Nov 15, 2019
82 31% 7 Numara (2000) - Nov 15, 2019
82 31% Wind River (2017) - Nov 15, 2019
90 84% The Shining (1980) - Nov 15, 2019
90 84% Akira (1988) - Nov 15, 2019
83 40% Unbreakable (2000) - Nov 15, 2019
85 53% The Nightmare Before Christmas (1993) - Nov 15, 2019
90 84% Moon (2009) - Nov 15, 2019