ozgursaltik

ozgursaltik
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 13% I'm a Cyborg, But That's OK (2006) - Rated 23 Apr 2020
90 52% Green Book (2018) - Rated 23 Apr 2020
90 52% Roma (2018) - Rated 23 Apr 2020
90 52% Birdman (2014) - Rated 23 Apr 2020
100 86% Taxi Driver (1976) - Rated 23 Apr 2020
90 52% The Godfather: Part III (1990) - Rated 23 Apr 2020
100 86% The Godfather: Part II (1974) - Rated 23 Apr 2020
100 86% The Godfather (1972) - Rated 23 Apr 2020
85 28% American Psycho (2000) - Rated 23 Apr 2020
90 52% Whiplash (2014) - Rated 23 Apr 2020