ozlemoz

ozlemoz
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 42% Julieta (2016) - Rated 05 Jan 2017
80 42% American Honey (2016) - Rated 05 Jan 2017
85 75% A Separation (2011) - Rated 23 May 2016
70 10% Brooklyn (2015) - Rated 23 May 2016
85 75% I Origins (2014) - Rated 23 May 2016
65 3% The Dressmaker (2015) - Rated 14 Mar 2016
78 25% Blood Diamond (2006) - Rated 14 Mar 2016
85 75% The Departed (2006) - Rated 14 Mar 2016
75 17% Inception (2010) - Rated 14 Mar 2016
85 75% Django Unchained (2012) - Rated 14 Mar 2016