Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ozlmergn

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Jun 7, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out ozlmergn's...
95 0% Headhunters (2011) - Aug 09, 2019
95 0% Black Mirror: Playtest (2016) - Jun 08, 2019
90 0% Black Mirror: Be Right Back (2013) - Jun 08, 2019
90 0% Black Mirror (2011) - Jun 08, 2019
80 0% Groundhog Day (1993) - Jun 07, 2019
80 0% The Hunt (2012) - Jun 07, 2019
85 0% The Lives of Others (2006) - Jun 07, 2019
85 0% The Guilty (2018) - Jun 07, 2019
80 0% Whiplash (2014) - Jun 07, 2019
95 0% Interstellar (2014) - Jun 07, 2019