OZygo

ozygo
Movie Buff - 224 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2020
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 45% American Psycho (2000) - Rated 19 Oct 2020
70 80% An Idiot Abroad (2010) - Rated 19 Oct 2020
50 45% The Three Musketeers (1993) - Rated 19 Oct 2020
60 65% The Gods Must Be Crazy (1980) - Rated 19 Oct 2020
50 45% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 19 Oct 2020
40 29% Rango (2011) - Rated 19 Oct 2020
50 45% Juno (2007) - Rated 19 Oct 2020
50 45% Driving Miss Daisy (1989) - Rated 19 Oct 2020
40 29% Never Been Kissed (1999) - Rated 19 Oct 2020
50 45% Small Soldiers (1998) - Rated 19 Oct 2020