p0kermaster

Recent Ratings
Check out p0kermaster's...
65 13% | Back to the Future (1985) - Jun 05, 2020 |
65 13% | The Thing (1982) - Jun 05, 2020 |
65 13% | Coming to America (1988) - Jun 05, 2020 |
85 77% | In the Name of the Father (1993) - Jun 05, 2020
"exerlent film"
|
70 40% | First Blood (1982) - Jun 05, 2020 |
90 90% | Training Day (2001) - Jun 05, 2020
"one of me favs denzil good as always"
|
90 90% | Law Abiding Citizen (2009) - Jun 05, 2020 |
70 40% | True Lies (1994) - Jun 05, 2020
"arnie good spy film"
|
80 68% | The Recruit (2003) - Jun 05, 2020
"pachino good as always"
|
75 59% | The X-Files: Fight the Future (1998) - Jun 05, 2020 |