p1nk1y

p1nk1y
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 30 Jul 2018
Location: Turkey
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Psycho (1960) - Rated 14 Sep 2018
100 Taxi Driver (1976) - Rated 11 Sep 2018
100 The Great Gatsby (2013) - Rated 10 Sep 2018
100 Alpha (2018) - Rated 09 Sep 2018
100 The Social Network (2010) - Rated 09 Sep 2018
100 The Incredibles 2 (2018) - Rated 27 Aug 2018
100 Forrest Gump (1994) - Rated 26 Aug 2018
100 Pulp Fiction (1994) - Rated 25 Aug 2018
100 La La Land (2016) - Rated 22 Aug 2018
100 Se7en (1995) - Rated 22 Aug 2018