Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
p3de0x

Flick Fan - 43 Film Ratings

Member Since: Sep 17, 2018

more Recent Ratings
100 94% Se7en (1995) - Sep 17, 2018
100 94% What About Bob? (1991) - Sep 17, 2018
80 67% Good Night, and Good Luck (2005) - Sep 17, 2018
70 47% Aladdin (1992) - Sep 17, 2018
80 67% Three Colors: Red (1994) - Sep 17, 2018
80 67% Street Fighter (1994) - Sep 17, 2018
65 40% Maverick (1994) - Sep 17, 2018
30 20% Billy Madison (1995) - Sep 17, 2018
75 53% Syriana (2005) - Sep 17, 2018
65 40% Coyote Ugly (2000) - Sep 17, 2018