p3t3

p3t3
Film Freak - 672 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 47% Last Action Hero (1993) - Rated 09 Jul 2019
60 15% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 21 Jun 2019
60 15% Green Book (2018) - Rated 21 Jun 2019
60 15% A Star Is Born (2018) - Rated 21 Jun 2019
60 15% Avengers: Endgame (2019) - Rated 21 Jun 2019
50 2% Captain Marvel (2019) - Rated 21 Jun 2019
50 2% Godzilla: King of the Monsters (2019) - Rated 21 Jun 2019
50 2% John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - Rated 21 Jun 2019
80 78% Ran (1985) - Rated 14 Aug 2018
80 78% Kagemusha (1980) - Rated 12 Aug 2018