Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pBfanu

Flick Fan - 66 Film Ratings

Member Since: Jul 7, 2019

more Recent Ratings
40 12% Logan (2017) - Jul 28, 2019
65 62% Fahrenheit 9/11 (2004) - Jul 28, 2019
65 62% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jul 28, 2019
75 78% Children of Men (2006) - Jul 28, 2019
50 27% Alien: Resurrection (1997) - Jul 27, 2019
50 27% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Jul 27, 2019
60 49% Alien (1979) - Jul 27, 2019
70 71% Alien 3 (1992) - Jul 27, 2019
90 94% Ex Drummer (2007) - Jul 27, 2019
70 71% Lady Vengeance (2005) - Jul 27, 2019