Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pDJe7P

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Aug 9, 2018

more Recent Ratings
3% The Time Machine (2002) - Aug 09, 2018
73 37% The Number 23 (2007) - Aug 09, 2018
82 96% Source Code (2011) - Aug 09, 2018
67 9% Toy Story (1995) - Aug 09, 2018
77 68% Inglourious Basterds (2009) - Aug 09, 2018
74 50% The Wolf of Wall Street (2013) - Aug 09, 2018
70 15% Slumdog Millionaire (2008) - Aug 09, 2018
77 68% The Godfather (1972) - Aug 09, 2018
73 37% Blade Runner 2049 (2017) - Aug 09, 2018
75 59% The Man from Earth (2007) - Aug 09, 2018