Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pUhwp6

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Jul 29, 2018

more Recent Ratings
75 60% The Great Escape (1963) - Jul 29, 2018
85 96% Fail-Safe (1964) - Jul 29, 2018
80 78% You, the Living (2007) - Jul 29, 2018
80 78% 12 Angry Men (1957) - Jul 29, 2018
70 50% RoboCop 2 (1990) - Jul 29, 2018
80 78% Gandhi (1982) - Jul 29, 2018
65 39% The Transporter 2 (2005) - Jul 29, 2018
60 32% Misery (1990) - Jul 29, 2018
40 14% Three Kings (1999) - Jul 29, 2018
50 25% Air Force One (1997) - Jul 29, 2018