p-ce11

p_ce11
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 28% 100 Yen Love (2014) - Rated 04 Feb 2018
90 28% Porco Rosso (1992) - Rated 28 Jan 2018
85 13% Ai no mukidashi (2008) - Rated 28 Jan 2018
80 5% In Bruges (2008) - Rated 28 Jan 2018
80 5% Funeral Parade of Roses (1969) - Rated 27 Jan 2018
100 78% Perfect Blue (1998) - Rated 27 Jan 2018
95 50% The Chaser (2008) - Rated 27 Jan 2018
95 50% Ash vs. Evil Dead (2015) - Rated 27 Jan 2018
100 78% The X-Files (1993) - Rated 27 Jan 2018
100 78% One Million Yen Girl (2008) - Rated 27 Jan 2018