pabloarmero

pabloarmero
Movie Buff - 200 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2015
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 62% Weeds (2005) - Rated 09 Sep 2016
84 56% Hot Fuzz (2007) - Rated 09 Sep 2016
85 62% The World's End (2013) - Rated 09 Sep 2016
75 25% Alex of Venice (2015) - Rated 23 Jun 2016
83 50% Smashed (2012) - Rated 16 May 2016
87 72% Short Term 12 (2013) - Rated 15 May 2016
67 11% The Spectacular Now (2013) - Rated 15 May 2016
83 50% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 14 May 2016
73 21% The Legend of 1900 (1998) - Rated 23 Apr 2016
81 42% Ex Machina (2015) - Rated 23 Apr 2016