pablogdl

pablogdl
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 89% Scarface (1983) - Rated 31 Oct 2019
99 96% The Celebration (1998) - Rated 31 Oct 2019
99 96% Parasite (2019) - Rated 29 Oct 2019
97 82% Joker (2019) - Rated 26 Oct 2019
98 89% Captain Fantastic (2016) - Rated 26 Oct 2019
95 50% Captain Phillips (2013) - Rated 05 Oct 2019
70 11% Ad Astra (2019) - Rated 05 Oct 2019
96 70% The Tree of Life (2011) - Rated 05 Oct 2019
98 89% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 05 Oct 2019
98 89% 22 July (2018) - Rated 04 Oct 2019