pacerfan8452

pacerfan8452
Movie Buff - 449 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 62% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 19 May 2017
90 49% The Prestige (2006) - Rated 19 May 2017
95 92% The Change-Up (2011) - Rated 19 May 2017
87 31% Captain Fantastic (2016) - Rated 19 May 2017
92 73% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 19 May 2017
90 49% Boogie Nights (1997) - Rated 19 May 2017
92 73% The Blind Side (2009) - Rated 19 May 2017
86 29% Hell or High Water (2016) - Rated 19 May 2017
91 62% Toy Story (1995) - Rated 19 May 2017
93 83% Fast Times at Ridgemont High (1982) - Rated 19 May 2017