pacman

pacman
Movie Buff - 314 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 63% Body Heat (1981) - Rated 15 Dec 2021
83 59% Assault on Precinct 13 (1976) - Rated 15 Dec 2021
80 52% The French Connection (1971) - Rated 15 Dec 2021
75 37% The Wicker Man (1973) - Rated 15 Dec 2021
76 43% Eureka (1983) - Rated 15 Dec 2021
83 59% Goldfinger (1964) - Rated 15 Dec 2021
76 43% Live and Let Die (1973) - Rated 15 Dec 2021
80 52% The Killing (1956) - Rated 15 Dec 2021
82 57% The Fog (1980) - Rated 15 Dec 2021
75 37% Walkabout (1971) - Rated 15 Dec 2021