pacmilag

pacmilag
Movie Buff - 207 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2019
Location: Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 81% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 03 Mar 2019
80 69% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 03 Mar 2019
80 69% Phantom Thread (2017) - Rated 28 Feb 2019
85 81% We Are the Best! (2014) - Rated 28 Feb 2019
80 69% The Hustler (1961) - Rated 28 Feb 2019
85 81% Interstellar (2014) - Rated 28 Feb 2019
80 69% Narcos (2015) - Rated 27 Feb 2019
40 12% The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) - Rated 27 Feb 2019
35 6% Saw IV (2007) - Rated 27 Feb 2019
40 12% Poseidon (2006) - Rated 27 Feb 2019