paem3

paem3
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 11 Jan 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 48% Repulsion (1965) - Rated 08 Apr 2015
100 90% Some Like It Hot (1959) - Rated 16 Feb 2015
95 63% Barbara (2012) - Rated 12 Jan 2014
95 63% Oslo, August 31st (2011) - Rated 12 Jan 2014
98 76% The Deer Hunter (1978) - Rated 12 Jan 2014
95 63% Drive (2011) - Rated 12 Jan 2014
100 90% Celine and Julie Go Boating (1974) - Rated 11 Jan 2014
95 63% Last Year at Marienbad (1961) - Rated 11 Jan 2014
70 25% M (1951) - Rated 11 Jan 2014
92 54% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 11 Jan 2014