pafuko

pafuko
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 13 Jul 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 72% Perfect Blue (1998) - Rated 13 Jul 2019
85 59% The Lobster (2015) - Rated 13 Jul 2019
50 40% The Terminator (1984) - Rated 13 Jul 2019
40 27% The Avengers (2012) - Rated 13 Jul 2019
20 13% August Rush (2007) - Rated 13 Jul 2019
40 27% Avatar (2009) - Rated 13 Jul 2019
60 50% Fight Club (1999) - Rated 13 Jul 2019
90 72% Annihilation (2018) - Rated 13 Jul 2019
95 86% Birdman (2014) - Rated 13 Jul 2019
100 95% Her (2013) - Rated 13 Jul 2019