pagan

pagan
Film Freak - 732 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 81% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 04 May 2012
90 81% The Hidden Fortress (1958) - Rated 27 Feb 2012
70 31% Observe and Report (2009) - Rated 23 Feb 2012
80 52% Battle Royale (2000) - Rated 23 Feb 2012
86 69% Dr. No (1962) - Rated 23 Feb 2012
65 25% The X-Files: Fight the Future (1998) - Rated 23 Feb 2012
75 39% From Hell (2001) - Rated 23 Feb 2012
75 39% Crank (2006) - Rated 23 Feb 2012
30 5% The Forgotten (2004) - Rated 23 Feb 2012
50 12% Eraser (1996) - Rated 23 Feb 2012