paganel

paganel
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2009
Location: Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 10% Man on Fire (2004) - Rated 06 Mar 2009
80 17% Sin City (2005) - Rated 06 Mar 2009
90 52% Ronin (1998) - Rated 06 Mar 2009
84 23% John Q (2002) - Rated 06 Mar 2009
"What would a man do for his child? Must see!"
97 84% Love Actually (2003) - Rated 06 Mar 2009
"Wawawewa! :) Love in all kinds. Outstanding!"
91 58% Life Is Beautiful (1997) - Rated 06 Mar 2009
"Life is what you make of it! Must see!"
95 78% Moulin Rouge! (2001) - Rated 06 Mar 2009
"Great great romantic musical!"
88 36% Titanic (1997) - Rated 06 Mar 2009
"Great drama and romance. Awsome plot."
80 17% Red Dragon (2002) - Rated 06 Mar 2009
"Great plot. Great acting. Very good movie."
98 93% Shrek (2001) - Rated 06 Mar 2009
"Outstanding animation. Brilliant, inteligent jokes and references. Good plot. In my all-time favorite movies!"