paganodds

paganodds
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 86% Lady Bird (2017) - Rated 17 Jan 2018
80 71% Baby Driver (2017) - Rated 17 Jan 2018
"While the story was almost minimal for the sake of supplying a basis for all the high paced action throughout the rest of the movie, Baby Driver is a masterclass in editing, cinematography, and really using a soundtrack to it's full potential."
81 75% Zootopia (2016) - Rated 17 Jan 2018
43 17% Monster House (2006) - Rated 17 Jan 2018
82 78% It Follows (2015) - Rated 17 Jan 2018
75 48% Superbad (2007) - Rated 17 Jan 2018
65 40% Frozen (2013) - Rated 17 Jan 2018
99 98% Boyhood (2014) - Rated 17 Jan 2018
25 5% Iron Man 3 (2013) - Rated 17 Jan 2018
79 63% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 16 Jan 2018