pagliara

pagliara
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 55% Black Swan (2010) - Rated 23 Jan 2018
90 80% Superbad (2007) - Rated 23 Jan 2018
60 5% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Rated 23 Jan 2018
88 65% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 23 Jan 2018
84 15% The Revenant (2015) - Rated 23 Jan 2018
86 35% Resident Evil (2002) - Rated 23 Jan 2018
86 35% Titanic (1997) - Rated 23 Jan 2018
93 95% Fight Club (1999) - Rated 23 Jan 2018
86 35% Donnie Darko (2001) - Rated 23 Jan 2018
90 80% Match Point (2005) - Rated 23 Jan 2018