pagodapie

pagodapie
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% The Iron Giant (1999) - Rated 06 Aug 2016
100 97% Spirited Away (2001) - Rated 06 Aug 2016
80 39% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 06 Aug 2016
100 97% Se7en (1995) - Rated 06 Aug 2016
84 49% The Shining (1980) - Rated 06 Aug 2016
90 76% Full Metal Jacket (1987) - Rated 06 Aug 2016
85 59% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 06 Aug 2016
76 27% Nebraska (2013) - Rated 06 Aug 2016
60 9% Troy (2004) - Rated 06 Aug 2016
65 12% Planet of the Apes (2001) - Rated 06 Aug 2016