pahrens

pahrens
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 52% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 12 Mar 2018
80 43% The Kid (1921) - Rated 12 Mar 2018
90 70% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 12 Mar 2018
95 93% Let the Right One In (2008) - Rated 12 Mar 2018
93 86% The Act of Killing (2012) - Rated 11 Mar 2018
90 70% Pulp Fiction (1994) - Rated 11 Mar 2018
95 93% Repo Man (1984) - Rated 11 Mar 2018
90 70% Her (2013) - Rated 11 Mar 2018
95 93% Being John Malkovich (1999) - Rated 11 Mar 2018
90 70% Happiness (1998) - Rated 11 Mar 2018